M6MMH-1006R
Manufacturer Part Number:
M6MMH-1006R
Part of Description:
IDC CABLE - MDM10H/MC10M/MDM10H
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)