STM015SC2DC018N
Manufacturer Part Number:
STM015SC2DC018N
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Part of Description:
CONN RCPT 15POS DL 30AWG 18"
Manufacturer :
Product Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
1.50' (457.20mm)