SEAC-020-06-12.0-TU-TU-N
Manufacturer Part Number:
SEAC-020-06-12.0-TU-TU-N
Part of Description:
CBL ASSM M-M 120POS 12" HDR
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
120
Number of Rows :
6
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)