SFSD-50-28-G-06.00-D-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-50-28-G-06.00-D-NDS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)