SO-1715-03-02-01-L
- Manufacturer Part Number:
- SO-1715-03-02-01-L
- Manufacturer/Brand:
- Samtec Inc.
- Part of Description:
- PRECISION BOARD STACKING STANDOF
- Manufacturer :
- Samtec Inc.
- Product Category :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.675" (17.15mm)
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.188" (4.78mm) 3/16"