JSO-0815-03-L
Manufacturer Part Number:
JSO-0815-03-L
Manufacturer/Brand:
Samtec Inc.
Part of Description:
ROUND STANDOFF SS 8.15MM
Manufacturer :
Samtec Inc.
Product Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.321" (8.15mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.271" (6.89mm)