JSO-0715-01
- Manufacturer Part Number:
- JSO-0715-01
- Manufacturer/Brand:
- Samtec Inc.
- Part of Description:
- ROUND STANDOFF SS 7.15MM
- Manufacturer :
- Samtec Inc.
- Product Category :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.281" (7.14mm) 9/32"