F12-24-STP
- Manufacturer Part Number:
- F12-24-STP
- Manufacturer/Brand:
- Boca Bearing Company
- Part of Description:
- 12X24X6.35MM THRUST BEARING
- Manufacturer :
- Boca Bearing Company
- Product Category :
- Bearings
- Dynamic Load Rating :
- Features :
- Inner Diameter :
- 0.472" (12.00mm)
- Material :
- Outer Diameter :
- 0.945" (24.00mm)