093832R35S01
- Manufacturer Part Number:
- 093832R35S01
- Part of Description:
- 35MM DIN RAIL, HOOK & LOOP CABLE
- For Use With/Related Products :
- 35mm DIN Rail
- Specifications :
- 20.0mm x 200.0mm Hook and Loop