093830R35S01
- Manufacturer Part Number:
- 093830R35S01
- Manufacturer/Brand:
- FATH Inc
- Part of Description:
- 35MM DIN RAIL, HOOK & LOOP CABLE
- Manufacturer :
- FATH Inc
- Product Category :
- Accessories
- For Use With/Related Products :
- 35mm DIN Rail
- Hardware Type :
- DIN Rail Clip
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 10.0mm x 150.0mm Hook and Loop