IDSD-03-D-100.00
Manufacturer Part Number:
IDSD-03-D-100.00
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
8.33' (2.54m)
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)