TCSD-22-D-05.12-01-F-N-D02
Manufacturer Part Number:
TCSD-22-D-05.12-01-F-N-D02
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.427' (130.00mm, 5.12")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)