MZA2010S800C
- Manufacturer Part Number:
- MZA2010S800C
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- FERRITE BEAD 80 OHM 0804 4LN
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Ferrite Beads and Chips
- Current Rating (Max) :
- 100mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 220mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Signal Line
- Height (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Impedance @ Frequency :
- 80 Ohms @ 100 MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)