FFSD-25-D-03.95-01-F-N
Manufacturer Part Number:
FFSD-25-D-03.95-01-F-N
Contact Finish Thickness :
3.00µin (0.076µm)
Length :
0.329' (100.33mm, 3.95")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)