P409EL474M275AH470
- Manufacturer Part Number:
- P409EL474M275AH470
- Part of Description:
- FILTER RC 47 OHM/0.47UF TH
- Height :
- 0.866" (22.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Resistance - Channel (Ohms) :
- 47
- Size / Dimension :
- 1.201" L x 0.602" W (30.50mm x 15.30mm)
- Values :
- R = 47Ohms, C = 0.47µF
- Voltage - Rated :
- 275VAC