IDSD-30-D-03.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-30-D-03.25
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
60
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)