SFSD-15-28-H-07.50-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-15-28-H-07.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)