PRMT37-18305-30
- Manufacturer Part Number:
- PRMT37-18305-30
- Delta Tmax @ Th :
- 36°C @ 23°C
- Features :
- Height :
- 5.10mm
- Operating Temperature :
- 150°C
- Qmax @ Th :
- 26mW @ 23°C
- Resistance :
- Size / Dimension :
- Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W