PC98-230-230-2.5
Manufacturer Part Number:
PC98-230-230-2.5
Manufacturer/Brand:
t-Global Technology
Part of Description:
THERM PAD 230MMX230MM WHT
Manufacturer :
t-Global Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Non-Silicone
Outline :
230.00mm x 230.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)