EYG-A121807V
Manufacturer Part Number:
EYG-A121807V
Part of Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Acrylic Tape
Outline :
180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity :
1000W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0028" (0.070mm)