EYG-A121803S
Manufacturer Part Number:
EYG-A121803S
Part of Description:
THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Backing, Carrier :
Polyester
Outline :
180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity :
1600W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0010" (0.025mm)