TH832-288-192-5.0
- Manufacturer Part Number:
- TH832-288-192-5.0
- Outline :
- 288.00mm x 192.00mm
- Thermal Conductivity :
- 3.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.197" (5.00mm)