TH997-288-192-2.0
- Manufacturer Part Number:
- TH997-288-192-2.0
- Outline :
- 288.00mm x 192.00mm
- Thermal Conductivity :
- 2.4W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0790" (2.000mm)