TEI10-009-ROLL
- Manufacturer Part Number:
- TEI10-009-ROLL
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- THERM PAD 50M X 300MM GRAY
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Outline :
- 50.00m x 300.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 1.52°C/W
- Thickness :
- 0.0091" (0.230mm)