QB0402B20WYS3
- Manufacturer Part Number:
- QB0402B20WYS3
- Outline :
- 1.02mm x 0.51mm
- Thermal Conductivity :
- 40W/m-K, 61W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 16°C/W, 25°C/W
- Thickness :
- 0.0020" (0.051mm)