EYG-S182305
Manufacturer Part Number:
EYG-S182305
Part of Description:
THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Outline :
230.00mm x 180.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
400W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0020" (0.051mm)