EYG-S182307DP
Manufacturer Part Number:
EYG-S182307DP
Part of Description:
THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Outline :
230.00mm x 180.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
400W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0028" (0.070mm)