EYG-A121805PM
Manufacturer Part Number:
EYG-A121805PM
Part of Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Polyester
Outline :
180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity :
1300W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0020" (0.051mm)