EYG-A121803A
Manufacturer Part Number:
EYG-A121803A
Manufacturer/Brand:
Panasonic - ATG
Part of Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Manufacturer :
Panasonic - ATG
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Acrylic Tape
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
180.00mm x 115.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1600W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0010" (0.025mm)