SARLS-25X150MM
- Manufacturer Part Number:
- SARLS-25X150MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 25MM X 150MM
- Diameter :
- 0.984" (25.00mm) OD
- Fin Height :
- 0.295" (7.50mm)
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Width :
- 0.984" (25.00mm)