SAR12ASX50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR12ASX50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 80X50MM
- Attachment Method :
- PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.984" (25.00mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Type :
- Board Level
- Width :
- 3.150" (80.00mm)