SAR81ASX50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR81ASX50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 131.8X50MM
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Width :
- 5.189" (131.80mm)