SAR1183AS-40MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR1183AS-40MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 74.1X40MM
- Fin Height :
- 1.579" (40.10mm)
- Length :
- 1.575" (40.00mm)
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Width :
- 2.917" (74.10mm)