SAR110ASX60MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR110ASX60MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 78X60MM
- Fin Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Length :
- 2.362" (60.00mm)
- Width :
- 3.071" (78.00mm)