SARLS-37X50MM
- Manufacturer Part Number:
- SARLS-37X50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 37MM X 50MM
- Diameter :
- 1.457" (37.00mm) OD
- Fin Height :
- 0.335" (8.50mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Width :
- 1.457" (37.00mm)