SAR110ASX50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR110ASX50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 78X50MM
- Fin Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Width :
- 3.071" (78.00mm)