SAR102AS-60MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR102AS-60MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 51X60MM
- Fin Height :
- 0.906" (23.00mm)
- Length :
- 2.362" (60.00mm)
- Width :
- 2.008" (51.00mm)