SAR176ASX50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR176ASX50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 55X50MM
- Fin Height :
- 1.102" (28.00mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Width :
- 2.165" (55.00mm)