SAR175ASX70MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR175ASX70MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 28X70MM
- Fin Height :
- 1.102" (28.00mm)
- Length :
- 2.756" (70.00mm)
- Width :
- 1.102" (28.00mm)