SAR110ASX40MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR110ASX40MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 78X40MM
- Fin Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Length :
- 1.575" (40.00mm)
- Width :
- 3.071" (78.00mm)