SAR175ASX60MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR175ASX60MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 28X60MM
- Fin Height :
- 1.102" (28.00mm)
- Length :
- 2.362" (60.00mm)
- Width :
- 1.102" (28.00mm)