SAR176ASX30MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR176ASX30MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 55X30MM
- Fin Height :
- 1.102" (28.00mm)
- Length :
- 1.181" (30.00mm)
- Width :
- 2.165" (55.00mm)