SAR52ASX50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR52ASX50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 27X50MM
- Fin Height :
- 0.512" (13.00mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Width :
- 1.063" (27.00mm)