SAR59ASX35MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR59ASX35MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 59MM X 35MM
- Fin Height :
- 0.650" (16.51mm)
- Length :
- 1.378" (35.00mm)
- Width :
- 0.933" (23.70mm)