SAR45AS-50MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR45AS-50MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 29X50MM
- Fin Height :
- 0.453" (11.50mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Material Finish :
- Black Anodized
- Width :
- 1.142" (29.00mm)