SAR59ASX30MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR59ASX30MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 59MM X 30MM
- Fin Height :
- 0.650" (16.51mm)
- Length :
- 1.181" (30.00mm)
- Width :
- 0.933" (23.70mm)