SAR45AS-45MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR45AS-45MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 29X45MM
- Fin Height :
- 0.453" (11.50mm)
- Length :
- 1.772" (45.00mm)
- Width :
- 1.142" (29.00mm)