SAR21ASX45MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR21ASX45MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 21X45MM
- Fin Height :
- 0.467" (11.85mm)
- Length :
- 1.772" (45.00mm)
- Width :
- 0.827" (21.00mm)