SAR21ASX35MM
- Manufacturer Part Number:
- SAR21ASX35MM
- Part of Description:
- EXTRUDED HEATSINK 21X35MM
- Attachment Method :
- PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.467" (11.85mm)
- Length :
- 1.378" (35.00mm)
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Type :
- Board Level
- Width :
- 0.827" (21.00mm)