CR202-95VE
- Manufacturer Part Number:
- CR202-95VE
- Manufacturer/Brand:
- Ohmite
- Part of Description:
- CR202 HEATSINK 95.25MM LONG
- Manufacturer :
- Ohmite
- Product Category :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Clip and PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- Length :
- 3.740" (95.00mm)